11.9 C
Uzhhorod
П’ятниця, 14 Червня, 2024

Закарпатська схема: небезпечний “бізнес” на військовозобов’язаних

Використання соціальних мереж та залучення неповнолітніх для незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон – це серйозна проблема, яка набула поширення в Закарпатській області. За неофіційними даними, такі “послуги” можуть коштувати до 10 тисяч доларів за людину, що робить їх ласим шматочком для нечесних людей.

Незважаючи на зусилля правоохоронців та прикордонників, зупинити цю злочинну діяльність стає дедалі складніше. Привабливість високих заробітків змушує все більше людей долучатися до цього небезпечного “бізнесу”, незважаючи на ризики.

Одним з ключових факторів є використання неповнолітніх як провідників. Їхня непідсудність робить їх більш привабливими для злочинців, які прагнуть уникнути кримінальної відповідальності.

Варто зазначити, що ті, хто намагається незаконно перетнути кордон, ризикують не лише свободою, але й життям. Річка Тиса вже забрала життя понад 30 молодих людей, які шукали кращого життя за кордоном.

Крім того, багато людей, які шукають допомоги в переправленні, стають жертвами шахраїв та торговців людьми. Їм можуть обіцяти безпечний перехід через кордон, а натомість кинути в небезпеці, забравши всі гроші.

Наприклад, існує схема, де злочинці вночі показують людям річку Боржава, видаючи її за Тису. Переконавши жертву, що вони вже на українській території, шахраї зникають, залишаючи людину без грошей та в чужій країні.

Важливо пам’ятати, що незаконний перетин кордону – це небезпечний та ризикований крок. Не варто ставати жертвою злочинців, шукаючи кращого життя. Існують легальні способи виїхати за кордон, які гарантують безпеку та захист ваших прав.

Зверніться до офіційних джерел інформації, щоб дізнатися більше про легальні можливості переїзду. Не ризикуйте своїм життям та свободою, стаючи жертвою злочинних схем.

СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Transcarpathia.News