31 травня відбулася зустріч з родинами військовополонених та зниклих безвісти захисників України. Її організували Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими та Закарпатський ОТЦК та СП.
На зустрічі були присутні представники структур, які займаються пошуком та поверненням українських воїнів з полону. Вони розповіли про свою роботу, які зусилля докладають та з якими перепонами стикаються.
Рідні мали можливість:
- Дізнатися про поточну ситуацію з їхнім захисником;
- Зрозуміти, що ще можна зробити;
- Запитати про місцезнаходження та стан здоров’я захисника;
- Отримати контактну інформацію та роз’яснення щодо подальших дій.
Важливо!
- Зустрічі з родинами проводяться регулярно по всій Україні.
- Контактну інформацію всіх структур, які займаються пошуком та поверненням українських воїнів, можна знайти на сайті Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими: https://koordshtab.gov.ua/
- Не втрачайте надії і вірте, що ваші близькі обов’язково повернуться додому!