Разом зі спеціальним представником України з питань Близького Сходу та Африки Максимом Субхом привітали Почесного консула Романа Мегелу і Його Високоповажність генерального секретаря міністерства закордонних справ ДРК Тео Вабенгу Калебо з цією знаковою подією.
Упевнений, що звʼязки між Україною та
Демократичною Республікою Конго зміцнюватимуться для взаємного розвитку. Почесно, що Закарпаття відіграє в цьому важливу роль.
Віктор Микита.
![](https://transcarpathia.news/wp-content/uploads/2024/03/yeyeye-1024x683.jpg)