18.6 C
Uzhhorod
Понеділок, 15 Квітня, 2024

На залізничному маршруті Мукачеве — Кошице збільшать кількість місць у двічі

В оновленні маршруту Мукачеве — Кошице запроваджується ініціатива збільшення кількості місць, реалізована спільно з нашими партнерами із Словаччини. Ця ініціатива є продовженням усталеної практики подвоєння доступності місць у найбільш запитувані періоди на згаданому напрямку.

Протягом періодів з 22 по 29 березня та з 1 по 7 квітня, рейси під номерами №960 з Кошице о 08:46 до Мукачевого о 14:04 та №961 з Мукачевого о 14:45 до Кошице о 18:17 будуть оснащені додатковими засобами перевезення — дизель-поїздами другого класу під номером 2, що дублюють можливості стандартного вагону №1.

Завдяки цій заході, ми надаємо вирішення проблеми обмеженої кількості квитків у періоди пікового попиту, розширюючи можливості не лише для поїздок до Кошице, але й для зручних пересадок з можливістю подальшого подорожування до Братислави та Праги вночі.

Для забезпечення легкості доступу до квитків, ми нагадуємо про можливості придбання їх через мобільний додаток Укрзалізниці, використання чат-бота, офіційний вебсайт, а також через міжнародні каси на вокзалах.

Ми бажаємо всім пасажирам комфортних та приємних подорожей на удосконаленому маршруті Мукачеве — Кошице.

Йдеться в повідомленні Укзалізниці.

СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Transcarpathia.News