15.3 C
Uzhhorod
П’ятниця, 24 Травня, 2024

На Закарпатті ТЦК стала впливовіша за будь-яку владу, якого бояться всі

3 травня біля одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) Закарпаття сталися неприємні події, пов’язані з представниками ромської національності.

4 травня учасники цих хуліганських дій визнали свою провину, власним коштом та силами відновили пошкоджений паркан та ворота 1-го відділу Берегівського РТЦК та СП (м.Виноградів).

Закарпатський ОТЦК та СП у своєму повідомленні зазначає, що винуватці події визнали, що діяли емоційно, бездумно, агресивно та антидержавницькі, а все повинно вирішуватися в правовому полі.

Ця ситуація висвітлює кілька цікавих моментів:

  • Впливовість ТЦК на Закарпатті: Наразі ТЦК набув значної впливовості, якої бояться не лише державні чиновники, адвокати, судді, правоохоронці та журналісти, але й навіть СБУ. Це пов’язано з тим, що ТЦК має повноваження “завербувати” до війська будь-кого, незважаючи на його статус, а якщо не має прямої можливості, то може залучити родичів та близьких.
  • Покарання полковника Зубатова: Хустський районний суд Закарпатської області визнав винним у перевищенні службових повноважень полковника Сергія Зубатова, який безпідставно виключив з військового обліку 20 чоловіків. Суд призначив йому штраф у розмірі 3400 грн.
  • Безкарність Зубатова: Цікаво, що полковник Зубатов і далі без проблем обіймає посаду керівника ТЦК, а звинувачення в незаконних діях або перевищенні повноважень не мають для нього жодних наслідків.
  • Страх журналістів: Журналісти також бояться висвітлювати цю тему та уникають її.
  • Події у Виноградівському ТЦК: Нещодавно у Виноградівському ТЦК сталися події, які свідчать про незаконність дій ромів. Їхня вимога була простою – “Відпустіть чоловіка додому, дайте йому підготуватися, а далі хай він іде захищати країну”.
  • Відсутність реакції ТЦК: Учасники бунту вже публічно вибачилися та визнали свою провину, але ТЦК, ймовірно, не оцінив наслідки цих подій.

Важливо зазначити, що такі дії з боку будь-якої групи людей є неприпустимими. Всі повинні вирішувати питання в правовому полі, а не шляхом насильства та хуліганства.

ТЦК має діяти в рамках закону та з повагою до прав всіх людей, незалежно від їх національності чи соціального статусу.

Ситуація на Закарпатті потребує ретельного розслідування та вжиття відповідних заходів.

Пропонує ТЦК почита декілька коментарів, якщо вони їх не бачили:

СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Transcarpathia.News