15.3 C
Uzhhorod
П’ятниця, 24 Травня, 2024

В Закарпатті будуть збудовані сучасні заводи з переробки побутових відходів!

Це знаменує собою важливий крок у вирішенні проблеми поводження з відходами в області та наближає Україну до європейських стандартів у цій сфері. Ось декілька ключових моментів угоди:

  • Будівництво п’яти заводів: По одному заводу буде збудовано в Ужгородському, Мукачівському, Берегівському та Хустському районах. Ще один завод буде обслуговувати Тячівський та Рахівський райони.
  • Фінансування: Заводи будуватимуться за рахунок іноземних інвестицій, без залучення коштів з державного бюджету чи місцевих бюджетів.
  • Важливість в умовах війни: Реалізація цього проєкту в тилових регіонах під час війни є надзвичайно цінною, адже свідчить про те, що Україна не здається під тиском обставин і продовжує дбати про своє майбутнє.
  • Вступ до ЄС: Питання поводження з відходами та захисту довкілля є критично важливими для вступу України до ЄС. Цей проєкт допоможе Україні наблизитися до європейських стандартів у цій сфері.

Загалом, підписання цього меморандуму є позитивною подією, яка матиме значний вплив на Закарпатську область та Україну в цілому. Це свідчить про те, що Україна рухається у правильному напрямку, роблячи кроки до сталого розвитку та європейської інтеграції.

СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Transcarpathia.News