20.3 C
Uzhhorod
Четвер, 23 Травня, 2024

Депутати Тячівської районної ради закликають до будівництва мосту через Тису та міжнародного пункту пропуску

Депутати Тячівської районної ради направили звернення до Кабінету Міністрів України, Закарпатської обласної військової адміністрації, Закарпатської обласної ради та депутатів Верховної Ради від Закарпаття з проханням сприяти будівництву мосту через річку Тиса в місті Тячів та міжнародного пункту пропуску “Тячів (Україна) – Малий Тячів (Румунія)”.

На їхню думку, будівництво мосту та пункту пропуску матиме ряд суттєвих переваг для Тячівського району та Закарпатської області загалом, а саме:

  • Збільшення економічного розвитку: Новий міст та пункт пропуску полегшать подорожі та торгівлю між Україною та Румунією, що призведе до зростання економічної активності в регіоні.
  • Створення нових робочих місць: Будівництво та експлуатація мосту та пункту пропуску створять нові робочі місця для мешканців Тячівського району.
  • Покращення транспортного сполучення: Новий міст покращить транспортне сполучення між Тячевом та іншими населеними пунктами Закарпатської області, а також з Румунією.
  • Розвиток туризму: Міжнародний пункт пропуску “Тячів (Україна) – Малий Тячів (Румунія)” може стати стимулом для розвитку туризму в Тячівському районі.

Депутати районної ради переконані, що будівництво мосту через Тису та міжнародного пункту пропуску “Тячів (Україна) – Малий Тячів (Румунія)” є стратегічно важливим проектом, який має значний потенціал для розвитку Тячівського району та Закарпатської області.

Вони закликають усі зацікавлені сторони об’єднати зусилля для реалізації цього проекту.

СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Transcarpathia.News