11.4 C
Uzhhorod
Понеділок, 26 Лютого, 2024

Берегівські правоохоронці затримали наркокур’єра, який використовував Telegram для отримання інформації про закладки

Співробітники Берегівського відділу поліції затримали місцевого жителя, який через Telegram отримував інформацію про закладки наркотиків.

Зловмисник був засуджений Берегівським судом до 30 діб арешту. За інформацією поліції, чоловік використовував Telegram для отримання інформації про місцезнаходження наркотиків, які він потім забирав та вживав.

Цікаво, що за товар засуджений оплачував через крипто-гаманець. На жаль, правоохоронцям не вдалося встановити особу відправника наркотиків.

Це не перший випадок, коли на Закарпатті затримують наркокур’єрів, які використовують Telegram для своєї злочинної діяльності. Правоохоронці закликають громадян бути пильними та повідомляти про підозрілу активність у Telegram.

Ось декілька порад, як убезпечити себе від розповсюдження наркотиків через Telegram:

  • Не приєднуйтесь до підозрілих каналів та груп: Не приєднуйтесь до каналів та груп Telegram, які рекламують або продають наркотики.
  • Не спілкуйтесь з незнайомцями: Не спілкуйтесь з незнайомцями в Telegram, які пропонують вам наркотики.
  • Повідомляйте про підозрілу активність: Якщо ви бачите підозрілу активність у Telegram, пов’язану з розповсюдженням наркотиків, повідомте про це правоохоронним органам.

Важливо пам’ятати, що розповсюдження наркотиків – це серйозна проблема, яка може мати жахливі наслідки. Важливо бути пильними та вживати заходів, щоб убезпечити себе та своїх близьких.

СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Transcarpathia.News