Прага — Ужгород, 3 січня 2026 року
Пошукова операція поблизу чеської столиці, що тривала понад тиждень, завершилася трагічно. У середу, 31 грудня, чеські правоохоронці підтвердили загибель 42-річного громадянина України, мешканця Закарпаття Василя Попадинця. Тіло чоловіка виявили водолази в одному з водних каналів неподалік Праги.
Деталі розшуку та виявлення тіла
Василь Попадинець зник ще у ніч проти 24 грудня. За даними поліції, чоловік залишив місце проживання близько другої години ночі після побутового конфлікту. Ситуацію ускладнювало те, що українець вийшов на вулицю без верхнього одягу та взуття, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння. Зважаючи на зимові морози, шанси на порятунок танули з кожною годиною.
“Під час повторного обстеження акваторії водолази помітили у каналі тіло без ознак життя. На жаль, медики лише констатували смерть чоловіка”, — зазначили у прес-службі місцевої поліції.
Офіційна версія та результати огляду
Попередній огляд місця події та тіла загиблого не виявив ознак насильницької смерті. Наразі основною версією залишається нещасний випадок, спричинений переохолодженням або утопленням.
- Причина смерті: Остаточний вердикт надасть судово-медична експертиза.
- Залучені ресурси: У пошуках брали участь кінологи зі службовими собаками, патрульна поліція, дрони з тепловізорами та спеціалізовані загони водолазів.
Контекст для українських заробітчан
Цей випадок вкотре нагадує про небезпеку перебування на вулиці у легковажному стані в зимовий період. Чеська поліція вже висловила офіційні співчуття родині загиблого та готує документи для репатріації тіла на батьківщину.
Ми продовжуємо стежити за висновками експертизи. Співчуття рідним та близьким загиблого.

