-0.9 C
Uzhhorod
Субота, 4 Лютого, 2023

В Херсоні росіянам «злили» всі дані про активістів та учасників АТО – мер

Російським окупантам у Херсоні “злили” базу даних українських активістів, ветеранів АТО/ООС та членів тероборони, і зараз загарбники проводять зачищення.

“У них виявилися особисті справи на кожного мого профільного заступника <…>,  бійців тероборони та херсонських учасників бойових дій, які були в Донецьку та в Луганську, дані про те, де вони живуть і чим володіють. Зараз повністю тут знаходиться Росгвардія, ФСБ, які “обробляють” активістів, “працюють” за АТОвцями. Вони знають про всіх від початку до кінця”, – повідомив він.

За його словами, вищий склад поліції у місті тримався до 26 лютого, але потім вони пішли, сказавши: “Нас тут просто знищать”.

Мер нарікає на те, що не може зрозуміти, як СБУ та МВС знищували бази даних під час відходу з міста: “Можна показово спалювати особисті справи, але залишити при цьому серверні диски. Розумієте, про що я кажу?”

Колихаєв сказав, що вже понад 100 людей викрадено, серед них активісти, колишні військовослужбовці, іноземці, журналісти; окупанти займаються мародерством.

Також, за словами градоначальника, поступово гаснуть мітинги проти окупації: ФСБ та Росгвардія почали агресивно придушувати ці збори, захоплювати активістів, тиснути на організаторів мітингу тощо.СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ