5.3 C
Uzhhorod
Середа, 22 Березня, 2023

Українським жінкам до 60 років доведеться стати на обов’язковий облік військовозобов’язаних

«До кінця наступного тижня мають розробити алгоритм, як жінкам стати на військовий облік. Алгоритм та додаткова інформація з’явиться на сайті військкоматів або Міністерства оборони» – про це в ефірі Громадського радіо повідомила радниця заступника міністра оборони Наталія Воронкова.

З 17 грудня набрав чинності наказ Міністерства оборони про оновлений перелік спеціальностей, після одержання яких жінки беруться на військовий облік.

Тепер роботодавець має проконтролювати, щоб жінки, які вже працюють на підприємстві за Переліком, встали на військовий облік. Також при прийнятті на роботу жінок за Переліком слід перевіряти у них наявність військово облікових документів та відміток про взяття на військовий облік.

Порушення норм каратиметься штрафами від Держпраці та територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Граничний вік перебування в запасі та у військовому резерві — 60 років.

У переліку жінок які повинні стати на облік безліч популярних професій, як от програмісти, лікарі, юристи, журналісти, музиканти, соціальні працівники, працівники ресторанів та готелів, бухгалтери, діловоди, рекламники тощо.

“Жінки виконують військовий обов’язок на рівних засадах із чоловіками”, – йдеться в законі, який був прийнятий в березні цього року.СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ