17.5 C
Uzhhorod
Субота, 30 Вересня, 2023

У Рахові відбулося святкування сторіччя з дня народження Агафії Калинюк (фото)

На долю пані Агафії випало чимало випробувань, але у такий святковий день жінка оточена великою, дружньою родиною, та увагою від керівництва рідного міста і народного депутата України Василя Петьовки. 

 Агафія Василівна Калинюк –  чудова жінка, прекрасна мама, хороша бабуся та прабабуся, народилася в багатодітній сім’ї господарників. За словами рідних, усе життя вона є людиною скромною, працьовитою та життєрадісною, але життя пані Агафії було нелегким. Була старшою з 14 дітей. Саме тому тато залишив її на господарюванні і не віддав на навчання до школи. Все своє трудове життя працювала в Рахівському лісокомбінаті на важких роботах нижнього складу. Та незважаючи на це, жінка дуже сильна, і з усіма життєвими труднощами впоралася на відмінно. Адже за стільки років створила велику родину.  Самотужки виховувала дітей.

 До слова, на честь правнука пані Агафії, Олексія Калинюка, бійця 128-ї гірсько-піхотної бригади, який загинув у липні 2014р. на Луганщині, у Рахові назвали вулицю. У день народження ювілярку від імені народного депутата України Василя Петьовки привітав та передав цінні подарунки його помічник Михайло Штефко. Сама ювілярка зізнається: її улюблена справа – читання книжок на християнську тематику. Дотепер читає без окулярів богослужбові книги. Каже, довголіття – подарунок від Бога. Залишається побажати пані Агафії зустріти ще не один день народження у рідному колі, міцного здоров’я та побільше радісних моментів. СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ