0.3 C
Uzhhorod
Четвер, 30 Березня, 2023

Наслідки аварії на ділянці Васильків – Боярка усунені, залізничні шляхи відкриті для вільного проходження поїздів.

«Укрзалізниця» завершила відновлення інфраструктури на ділянці між Васильковом і Бояркою, що під Києвом. Через сходження з рейок господарського поїзда в цьому місці низка поїздів відстала від розкладу на кілька годин.

10 липня на ділянці між Васильковом та Бояркою частина пасажирських поїздів «Укрзалізниці» прямують із запізненням на кілька годин.

У компанії «Укрзалізниці» заявили, що власними силами забезпечують підвезення пасажирів до аеропортів Києва, призначають позаграфікові зупинки у Києві-Волинському та виводять у рейс додатковий аероекспрес. Станом на 11:30 на понад годину затримувалися 14 рейсів.

Так, приблизно о 19:30 залізничники завершили встановлення опори та повернули під напругу контактну мережу, яка постраждала від сходження поїзда з рейок. Ділянку повністю відкрили для руху потягів.

Однак перевізник попереджає, що затримки деяких пасажирських поїздів досі можливі. Які саме рейси затримуються, компанія не уточнила. Проте «Укрзалізниця» перепросила за незручності.СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ