10.8 C
Uzhhorod
Неділя, 29 Травня, 2022

Нардеп Василь Петьовка вже одинадцятий рік поспіль проводить акцію «З любов’ю та турботою про дітей» (відео)

Цими днями завершилася на Тячівщині благодійна акція «З любов’ю та турботою про дітей», яка вже одинадцятий рік поспіль проводиться з ініціативи народного депутата України Василя Петьовки. В рамках цієї акції кожен майбутній    першокласник двох гірських районів отримав шкільний ранець з усім необхідним для першого року навчання, приладдям. Наплічники гарної якості, ортопедичні, з улюбленими героями мультиків і коміксів, та оздоблені світловідбиваючими елементами. А всередині – папки для трудового навчання, пенали з ручками й олівцями, альбоми для малювання з олівцями та фломастерами, що необхідні учням на перших порах.

     Подарунки потішили малечу, адже хлопчики та дівчатка давно чекали цього  хвилюючого моменту, та з радістю приймали дари і раділи, що мають необхідні для школи речі. Для них це радісні незабутні емоції, які надовго запам’ятаються.

    А батьки кажуть, що для них така допомога суттєва і необхідна. Особливо для соціально незахищених та багатодітних сімей, адже у наш нелегкий час зібрати дитину до школи – задоволення не з дешевих. Бо окрім ранця, потрібно ще й одягнути дитину, придбати взуття та багато іншого. А коли в сім’ї виховують не одного школяра, то такі подарунки дуже цінні та необхідні.              Представники народного депутата на цих зустрічах вітали від його імені з наступаючим Днем Знань майбутніх першокласників та їх батьків і бажали  їм успіхів у навчанні та відмінних оцінок. Навзаєм, батьки, присутні на зустрічах, висловлювали народному депутату України Василю Петьовці щиру вдячність за дарунки та турботу.СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ