12.5 C
Uzhhorod
Неділя, 4 Червня, 2023

На Рахівщині вже одинадцятий рік поспіль кожен першокласник отримав шкільний ранець від нардепа Василя Петьовки

Цими днями на Рахівщині відбулася благодійна акція «З любов’ю та турботою про дітей», яка вже одинадцятий рік поспіль проводиться з ініціативи народного депутата України Василя Петьовки. В рамках цієї акції кожен майбутній    першокласник отримав шкільний ранець, наповнений усім необхідним для навчання, приладдям. Всередині – папки для трудового навчання, пенали з ручками й олівцями, альбоми для малювання з олівцями та фломастерами та інше. Весь комплект обладнання, необхідний на перших порах. І малеча була задоволена. Хлопчики й дівчатка з великою радістю приймали подарунки та тішилися, що мають необхідні для школи речі.

А батьки кажуть, що така допомога дуже суттєва, та радіють, що мають змогу отримати таку допомогу, адже у наш нелегкий час зібрати дитину до школи -задоволення не з дешевих. Бо окрім ранця, потрібно ще й одягнути дитину, придбати взуття та багато іншого. А коли в сім’ї виховують не одного школяра, такі подарунки дуже цінні та необхідні. Адже дітям головне – увага і піклування.

Присутні на цих зустрічах вчителі та батьки висловлювали щиру вдячність за турботу народному депутату України Василю Петьовці і бажали йому плідної роботи у вищому законодавчому органі державної влади України. Наступного тижня шкільні  ранці отримають  майбутні першокласники Тячівського району.СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ