5.3 C
Uzhhorod
Середа, 22 Березня, 2023

Міський голова міста Виноградова пояснив проблему реконструкції площі Миру

Вчора у великому залі Виноградівській міської ради під головуванням міського голови Степана Бочкая відбулось чергове засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто більш як 20 питань порядку денного.

Йшлося про виконання бюджету Виноградівської міської територіальної громади за 9 місяців  2021 року; Положення про проведення конкурсу на посаду керівників комунальних закладів клубного типу та міського будинку культури, пакет рішень спрямованих на захист прав та інтересів дітей.

Також на виконкомі ставилося питання реконструкції площі Миру, яка йде «черепашими» кроками.

За словами міського голови: «Проблема в пайовій участі партнерів проєкту з якими потрібно узгоджувати кожне виконання робіт, наразі більшість питань вирішено і реконструкції піде набагато швидше».

За неофіційною інформацією – знайшлися організації, які «тормозили» реалізацію проекту не даючи формального узгодження його реалізації. Все як по всій нашій державі бюрократична система працює в стилі: «А що мені з того буде? Нічого – тоді чекайте».

Також на виконкомі ставилися питання – малої кількості сміттєвих баків у місті, введення оплати за паркування автомобілів, відсутності громадського туалету та ініціативи введення мораторію на продаж земельних ділянок, які одержані під забудову безкоштовно.СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ