3.6 C
Uzhhorod
Неділя, 27 Листопада, 2022

Купити дитину за хабар.

У Хмельницькому начальниця обласної Служби у справах дітей вимагала від майбутніх батьків 5000 доларів за дозвіл на усиновлення малолітньої дитини.

Керівника структурного підрозділу затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Як встановили оперативники управління стратегічних розслідувань в Хмельницькій області та слідчі слідчого управління обласної поліції, посадовець організував «схему» додаткового заробітку — вимагання «винагород» за вирішення питань, пов’язаних з усиновленням.

Так, за сприяння у підготовці та затвердженні необхідних документів для подальшого усиновлення малолітньої дитини керівник структурного підрозділу ОДА вимагав від потенційних усиновителів 5000 доларів США неправомірної вигоди.

Сьогодні, 13 липня, у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України його було затримано одразу після отримання коштів.

На даний час проводяться обшуки за місцем роботи та проживання затриманої особи. Вирішується питання щодо повідомлення посадовцю про підозру за ч. 3 ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Хмельницька обласна прокуратура.У Хмельницькому начальниця обласної Служби у справах дітей вимагала від майбутніх батьків 5000 доларів за дозвіл на усиновлення малолітньої дитиниСХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ