8.9 C
Uzhhorod
П’ятниця, 5 Грудня, 2025

П’яний водій без прав гасав Ужгородом: штраф понад 75 тисяч гривень

Ужгород, 2 грудня 2025 року

Вночі в Ужгороді патрульні зупинили водія KIA, який значно перевищував швидкість. Під час перевірки виявилося, що чоловік уже позбавлений права керувати авто за рішенням суду, але продовжував їздити.

Ознаки сп’яніння та результат драгера

Коли поліцейські підійшли до водія, одразу помітили явні ознаки алкогольного сп’яніння: запах алкоголю, нечітка мова та нестійка хода. Чоловік погодився пройти огляд на місці — драгер показав 1,76 проміле, що майже в 9 разів перевищує допустиму норму. «Результат став для нього неприємним сюрпризом, але від освідування в медзакладі він відмовився», — повідомили в Патрульній поліції Закарпатської області.

Які саме порушення зафіксували

На 38-річного водія склали одразу кілька протоколів:

  • керування в стані алкогольного сп’яніння (ч. 1 ст. 130 КУпАП);
  • керування транспортним засобом особою, позбавленою цього права (ст. 126 КУпАП);
  • ігнорування вимог поліції зупинитися.

Загальна сума можливих штрафів перевищила 75 тисяч гривень. Тепер остаточне рішення ухвалить суд — водію загрожує не тільки величезний штраф, а й конфіскація автомобіля та навіть адміністративний арешт.

Чому такі випадки небезпечні для міста

Ужгород — невелике місто з вузькими вулицями та великою кількістю пішоходів, особливо в центрі та на набережній. Водії в стані сп’яніння створюють реальну загрозу для мешканців і гостей міста. Лише за останній місяць це вже третій подібний випадок, який вдалося зупинити завдяки рейдам патрульних.

Поліція нагадує: якщо бачите водія з явними ознаками сп’яніння — телефонуйте 102. Один дзвінок може врятувати чиєсь життя.

Стежте за новинами Закарпаття разом з нами — підписуйтесь на Telegram: 👉 https://web.telegram.org/k/#@transcarpathiannevs

СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Transcarpathia.News