1.4 C
Uzhhorod
П’ятниця, 3 Лютого, 2023

Закарпатські угорці не зможуть голосувати за Орбана та майбутній Парламент

Досить цікаво починають складатися відносно нові відносини між Україною та Угорщиною, пропоную дві заяви українських лідерів за один день:

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном з нагоди 30-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між двома країнами.

«Сьогодні виповнюється 30 років з того дня, як Угорщина третьою визнала незалежність України та стала першою державою, з якою ми встановили дипломатичні відносини. Ми завжди пам’ятатимемо цей вияв солідарності й підтримки України. Ми готові працювати спільно з вами для реалізації потенціалу наших відносин на благо народів України та Угорщини. Коли українці та угорці разом, виграють усі» – йдеться у заяві.

Глава держави запросив Віктора Орбана відвідати Україну з візитом.

«Людина має визначитися – якщо вона громадянин Канади чи Сполучених Штатів і одночасно отримала українське громадянство, має визначитися, за яку владу вона де голосує. Не може людина голосувати в двох країнах за владу. Так не працює. Там є принцип осілості. Якщо центр інтересів людини тут, вона голосує тут, якщо там – за владу там» – заявив Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, що до узаконення подвійного громадянства.

В Угорщині, журналісти вважать заяву Арахамії плювком у бік Орбана, а заяву Зеленського наразі і не коментують ніби її нема.

Складається враження, що в Україні одні керівники не знають, що роблять та хочуть інші.

Хочу нагадати, що наступної весни в Угорщині пройдуть вибори до Парламенту і правляча партія «Фідес» та Віктор Орбан, розраховує на голоси закарпатських угорців, які можуть зіграти вирішальну роль у формуванні майбутньої влади.

Микола Староста.СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ