13.6 C
Uzhhorod
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Все пропало – Разумков не приїде на «Червене вино» в Мукачево?

Запланована поїздка лідера політичної партії «Розумна політика» та екс-спікера ВР України Дмитра Разумкова,  на фестиваль «Червене вино» в Мукачево, схоже не відбудеться.  За словами одного із вже декілька разів «перекрашеного» місцевого політика та потенційного учасника нової політичної сили їм дали команду з «сауни – штабу», біля Синяка, наразі на зустріч з ним не їхати.

Ходять різні чутки про причини скасовування вояжу Дмитра Разумкова, дехто стверджує, що команду «Розумної політики» вже не буде формувати Віктор Балога, а хтось інший називають декілька прізвищ.

Дехто стверджує, що причиною є те, що Віктор Балога не зміг забезпечити на зустріч відповідний «контингент», що принижує статус приїзду.

«Разумков не хоче зустрічатися з одними старими «шістками» Балог, йому треба  свіжу «кров», якої у Віті нема тим більше, що угорці також відмовилися йти на зустріч у штабі Разумкова, через інтернет перевіряють всіх потенційних партійців, а там самі «балагани» – заявив нам один із людей мукачівської команди.

Факт той, що Дмитро Разумков, «червена рянда», для влади та всіх хто з ним буде контактувати чекає не солодка участь, відповідно ніхто з місцевих чиновників відкрито на контакт не піде.

Яка реальна причина не приїзду Дмитра Разумкова ми знаємо, але озвучувати її не будемо.СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ