2.5 C
Uzhhorod
П’ятниця, 27 Січня, 2023

В Закарпатті малий бізнес «помирає» у підприємців один шлях на заробітки в Європу

Останні події під ВР України де на акцію протесту вийшли підприємці з усього України показали, що влада не збирається йти їм на поступки. Підприємцям прийдеться, або закриватися, або приймати нові законодавчі ініціативи, які фактично «вб’ють» частину малого бізнесу.

Цікаво, що влада, щоб втілити задумане фактично розділила малий бізнес на декілька категорій, ті що працюють на загальній системі та спрощену, яку розділили ще на три категорії. Відповідно створюючи проблеми для одних інших залишали «недоторканими», що визвало незадоволення в других.

Ще цікавіше, що багато підприємців підтримувало Майдани на яких декларувалося європейські цінності та правили, але коли справа дійшла до встановлення касових апаратів, як є всюди в  ЄС частина підприємців збунтувалася, вимагаючи їх відміни. Суттєвим ударом для підприємців стали космічні ціни на енергоносії, що вбило ще один цвях в їх роботі.

В Закарпатті малий бізнес теж «помирає» у підприємців один шлях на заробітки в Європу, або йти працювати на інших.СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ