15.3 C
Uzhhorod
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

В Закарпатській облраді черговий скандал Балоги в чергове програли

Закарпаття об’єдналось проти Балоги! Сьогодні, на початку засідання сесії Закарпатської облради, депутати політичної сили Балоги «Команда Андрія Балоги» (КАБ) припинили свої повноваження та оголосили про створення об’єднаної депутатської фракції «За майбутнє». У той же час що діє фракція «За майбутнє» Закарпаття повідомила, що їхня фракція у кількості 6 депутатів продовжує своє існування. Кількість депутатів не змінювалась і продовжує працювати. Таким чином в обласній раді тепер діють 2 фракції «За майбутнє»: перша, яка йшла на вибори, і друга – Балоги, яка утворена, але до якої не ввійшли інші депутати.

Але найцікавіше відбулось пізніше, коли депутати від фракції «За майбутнє» (оригінал) запропонували внести зміни до регламенту Закарпатської облради, які збільшили статус депутатів ради і навпаки – зменшили вплив керівника місцевого осередку політичної партії. Примітно, що за це проголосували всі депутати семи фракцій одноголосно, окрім фракції Балоги.

Таким чином, всі політичні сили у залі продемонстрували своє негативне ставлення до Балоги на Закарпатті. Часом ці голосування набирали 47-48 голосів із присутніх 54. Це безпрецедентна підтримка, яка показує негатив до Балоги!

ДОВІДКОВО: Нещодавно змінився керівник обласного осередку політичної партії «За майбутнє» в Закарпатській області. Для того, щоб врятуватись від політичних програшів Балога купив від Ігоря Палиці франшизу у Закарпатській обл. Не зважаючи на все це йому не вдається переломити ситуацію на свою користь, оскільки депутати від фракції «За майбутнє» відмовляються з ним співпрацювати. У Мукачівській міській раді також сформована коаліція без Балоги, що стало безпрецедентним за останні 30 років, де він завжди мав вплив.

Таким чином наразі головою фракції “За майбутнє” у Закарпатській області залишається Олександр Ледида, як і було раніше.

Повідомляє – “Перший кабельний”СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ