3.6 C
Uzhhorod
Неділя, 27 Листопада, 2022

Угорська партія КМКС в Закарпатській облраді поставила ультиматум провладній партії Слуга народу

За інформацією з власних джерел, нам стало відомо, що угорська партія КМКС в Закарпатській облраді, поставив ультиматум провладній партії Слуга народу. Якщо за період півроку не будуть закриті всі кримінальні справи стосовно угорської національної меншини в тому числі проти їх лідера Василя Брензовича, вони вийдуть з коаліції. Також в  цей період  ніхто з угорців не буде займати в облраді ніяких посад, мова йде про ймовірно зміну заступників голови облради.  

В той же час правоохоронці підготували лідеру КМКС Василю Брензовичу, підозру в державній зраді, наразі вже майже півроку він знаходиться за межами України.

Сайт «Миротворець» звинувачує його в замаху на суверенітет і територіальну цілісність України. Свідома маніпуляція суспільно значущою інформацією для розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Участь в інформаційних спецопераціях Росії (країна-агресор) і Угорщини проти України.

Цікаво буде бачити пояснення Слуг народу, якщо все ж вони приймуть політичне рішення та відмінять всі звинувачення та як на це зреагують націоналісти?СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ