-0.9 C
Uzhhorod
Субота, 4 Лютого, 2023

Що чекає нового голову Закарпатської ОДА, яка згідно моніторингу оцінки її роботи посіла майже останнє місце

З наступного тижня приступить до роботи новий голова Закарпатської ОДА Віктор Микита, що його чекає.

Після звільнення Анатолія Полоскова та його команди Закарпаття за останні три тижні за всіма показниками Кабінету Міністрів, область займає майже останнє з “впавши” з 14 на 24 місце.

Згідно з даними РНБО наповненість хворими в лікарнях складає 53.3 процента, що є другим показником з низу, а за словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшко , “Один заклад в Закарпатській області, який придумав собі процес анонімної вакцинації”, був виключений з переліку закладів охорони здоров’я, які проводять щеплення проти COVID-19. “У цей заклад від сьогодні заборонено передавати вакцину, закуплену за кошти державного бюджету та отриману в рамках глобальної ініціативи «Covax.

Проблемою для нового голови стане відновлення авіасполучення Ужгорода з Києвом, яке розрекламоване Миколою Тищенко зупинилося. Аеропорт не виконав умови авіаперевізника стосовно безпеки польотів в зимовий період, як не створив умови для пасажирів.

Припинився капітальний ремонт дороги «Мале карпатське коло» та інших проєктів в рамках програми Президента України – «Велике будівництво» за словами дорожніх компаній, вони бояться робити, щось в борг.

Знизилися темпи росту також по іншим показникам згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 р. № 35 затверджено Порядок реалізації експериментального проєкту щодо проведення щокварталу моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Відповідно область втратила майже 125 мільйонів гривень, які забрали через неможливість їх освоєння.

«Короля робить свита» – що ж побачимо, яку команду сформує новий голова ОДА та на що вона буде здатна.  СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ