0.3 C
Uzhhorod
Четвер, 30 Березня, 2023

На Закарпатті депутатка від Слуг народу дискредитує партію Президента (відео)

Сьогодні, у Виноградові відбулося засідання Постійної комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій.  Комісія розглянула звернення- скаргу місцевого жителя «К» на діяльність депутатки Виноградівської ОТГ від партії «Слуга народу» Єліси Сідей.  В своїй заяві громадянин стверджує, що дії депутатки приносять, йому шкоду та принижують, його гідність. Сама депутатка на засідання не прийшла, пославшись на хворобу та відправивши на нього помічника.  

В процесі засідання виявилося, що до діяльності депутатки крім цього є багато скарг  виборців, які пов’язані з її діяльністю депутата та побуті, що несумісні з етикою та культурою. За словами учасників засідання люди бояться виносити ці питання в публічну площину і тільки ця заява-скарга отримала розголосу.

На засідання комісії журналістка телеканалу «М-студіо» зробила шокуючу заяву, щоб бути не упередженими пропонуємо подивитися відео:

Такий розгляд «діяльності» депутатки вказує, що вона дискредитує партію Слуга народу та Президента, які відповідають за роботу своїх партійців.

https://www.youtube.com/watch?v=YcGVdy4JcjsСХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ