7.9 C
Uzhhorod
П’ятниця, 5 Грудня, 2025

Нічна атака на Україну: Рекордна кількість “Шахедів” та ракетні удари

В ніч на 8 липня 2025 року російські окупаційні війська здійснили чергову масовану атаку на територію України, встановивши новий антирекорд із застосування дронів-камікадзе. Під прицілом ворога опинилися міста та області, зокрема Луцьк, Житомир та Київська область.

Деталі нічної атаки

Ця нічна атака була комбінованою, ворог використав як безпілотники, так і ракети різних типів.

Безпілотники:

  • Загалом було запущено 728 дронів-камікадзе “Шахед”, що є новим абсолютним рекордом за весь період повномасштабної війни.
  • Силами протиповітряної оборони України було знищено 296 “Шахедів”.
  • 415 дронів були “локаційно втрачені”, що може свідчити про збиття засобами радіоелектронної боротьби або падіння без детонації.
  • На жаль, 17 безпілотникам вдалося прорватися крізь оборону.

Ракети:

  • Було випущено 7 крилатих ракет, і, на щастя, всі вони були успішно збиті українською ППО.
  • Однак, ситуація з ракетами типу “Кинджал” виявилася більш складною: із 6 запущених ракет жодна не була збита.

Наслідки та руйнування

Найбільше від нічної атаки постраждав Луцьк. Мер міста назвав цю атаку найбільш масованою за всю війну. Зафіксовані влучання:

  • Постраждало промислове підприємство.
  • Завдано удару по гаражному кооперативу.

У Київській області після обстрілу також було зафіксовано пожежу, подробиці якої уточнюються.


Ця нічна атака знову підкреслює необхідність посилення протиповітряної оборони України та надання сучасних засобів для боротьби з усіма типами повітряних загроз. Ми продовжуємо стежити за ситуацією та інформуватимемо вас про всі подальші події.

СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Transcarpathia.News