5.4 C
Uzhhorod
Субота, 15 Березня, 2025

На Хустщині рибалка провалився під кригу: рятувальники оперативно дістали чоловіка з води

23 лютого, близько 16:00, на лінію “102” надійшло тривожне повідомлення: на озері в місті Хуст, по вулиці Сливовій, чоловік провалився під кригу і не може самостійно вибратися.

На місце події негайно прибули співробітники Хустського районного управління поліції, Управління поліції охорони та рятувальники. Спільними зусиллями, використовуючи човен та мотузку, вони витягли потерпілого з крижаної води.

Як з’ясувалося, 25-річний місцевий житель разом із 29-річним товаришем вирішили порибалити на озері. Підійшовши до середини водойми, крига не витримала, і обидва чоловіки опинилися у воді. 29-річному рибалці вдалося самостійно вибратися на берег, і він намагався допомогти другу. Зрозумівши, що самотужки не впорається, він викликав екстрені служби.

Потерпілого 25-річного чоловіка госпіталізували до лікарні з діагнозом переохолодження. Наразі його стан стабільний, загрози життю немає. Медики надають йому необхідну допомогу.

Поліція Закарпатської області вкотре закликає громадян бути обережними та дотримуватися правил безпеки на водоймах, особливо в зимовий період. Пам’ятайте, що крига може бути оманливою, і вихід на неї несе в собі значний ризик.

Будьте уважні та бережіть своє життя!

СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Transcarpathia.News