3.6 C
Uzhhorod
Неділя, 27 Листопада, 2022

З Ужгорода до Запоріжжя на байках: мотопробіг з патріотичними мотивами.

Байкери України виступили з ініціативою проведення п’ятого «Мотопробігу Єдності 2021». Його метою є підтримка ідеї збереження територіальної цілісності країни, єдності її жителів, у тому числі тих, хто проживає на тимчасово окупованих територіях.

 У рамках заходу учасники провезуть Державний прапор України та Кримськотатарський прапор через всю країну. На межі областей мотоспільнота проводжаючої області урочисто передає прапори байкерам наступної на маршруті області.

«Мотопробіг Єдності 2020» стартуватиме  19.07.2021 о 09.00 з центру м. Ужгород.

1 День – 19 липня

8:00 Збір на площі Шандора Петефі, міста Ужгород ,

10:00  виїзд з центру міста,

10:15  виїзд з міста

Маршрут має довжину понад 5 000 км й проляже  через п’ятдесят сім міст та містечок, та майже всі обласні центри України й фінішуватиме 01.08.2021 у м. Запоріжжя на острові Хортиця.

Мотопробіг та його учасники ніким не фінансуються. Під час акції можна використовувати виключно Державний прапор України, Кримськотатарський прапор, прапори областей районів та міст.

Використання під час мотопробігу рекламної, політичної, партійної символіки та використання акції у політичних, агітаційних, комерційних або інших особистих цілях категорично заборонено.СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ