15.3 C
Uzhhorod
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Верховна рада пропонує змінити закон щодо виїзду чоловіків за кордон під час воєнного стану

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект про внесення змін до закону Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію, а також до закону Про порядок виїзду з України і в`їзду в Україну громадян України (№7484).

Законопроектом, зокрема, до закону №7484 пропонується додати статтю щодо порядку виїзду з України чоловіків під час воєнного стану.

Визначається, що громадянам України чоловікам віком від 18 до 60 років заборонено виїзд за межі України під час воєнного стану.

Водночас вони мають право виїхати за межі України, якщо мають на утриманні троє і більше дітей віком до 18 років або самостійно виховують дитину/дітей віком до 18 років. Також закордон можуть виїжджати особи з інвалідністю або відповідно до висновку військово-лікарської комісії тимчасово непридатні до військової служби за станом здоров`я.

Також мова йдеться про здобувачів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, асистентів-стажистів, аспірантів та докторантів, які навчаються за денною або дуальною формами освіти.

Окрім цих осіб, право виїзду за межі України під час дії воєнного стану може бути надано особам, визначеним Кабінетом міністрів України.СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ