3.6 C
Uzhhorod
Неділя, 27 Листопада, 2022

В Україні не можуть знайти 25 ідеальних дівчат для конкурсу краси “Міс Україна”

Конкурс “Міс Україна” опинився під загрозою зриву, адже організатори не можуть знайти 25 дівчат без заплямованої репутації. За умовами, у конкурсанток не повинно бути імплантів, наколотих губ, нарощеного волосся і татуювань.

До того ж дівчата не повинні бути помічені в ескортпослуги. Також конкурсантки повинні мати високий інтелектуальний рівень, адже в разі перемоги, вони будуть виходити в світ.

Так, один з кастингів проходив в Харкові. Вимоги до конкурсанткам: незаміжні дівчата віком від 17 до 26 років, зріст від 168 см. Крім кастингів в регіонах, дівчата можуть заповнити анкету на сайті “Міс Україна”.

“Одна з основних проблем, яка псує репутацію конкурсу, це надання дівчатами ескортпослуг. Це категорично заборонено. Щоб встановити це, перевіряють соцмережі і ставлять чимало запитань. Ми запитуємо про якісь інтелектуальні та моральні цінності. Якщо вона запитує про вартість участі, про те, які перспективи фінансові дасть їй перемога в конкурсі, то це зовсім інше”, – розповіла глава конкурсу Вероніка Щипцова.

Кастинги на участь у конкурсі “Міс Україна” триватимуть до кінця літа.СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ