17.5 C
Uzhhorod
Неділя, 24 Вересня, 2023

«Укрзалізниця» відновлює курсування міжнародного поїзда Мукачево — Будапешт

З 2 листопада 2021 року АТ «Укрзалізниця» у співпраці з Угорською державною залізницею (MAV) відновлює курсування пасажирського поїзда №33/34 Мукачево — Будапешт через Чоп та Захонь.

Поїзд щоденно відправлятиметься з Мукачева о 12:30 і до Будапешта прибуватиме о 18:37. З Будапешта поїзд відправлятиметься о 7:23 і прибуватиме до Мукачева о 15:30.

Продаж квитків відкрито. Придбати проїзний документ можна лише в касах вокзалів.

Для в’їзду громадян України в Угорщину залишаються чинними вимоги, визначені Кодексом Шенгенських кордонів (біометричний паспорт/віза, медичне страхування, яке діє на території Європи, фінансове забезпечення).

У зв’язку з карантинними обмеженнями при перетині кордону додатково вимагається український чи угорський сертифікат про вакцинацію (разом з громадянами, які мають сертифікат, також можуть без обмежень в’їжджати діти до 18 років).

У разі відсутності сертифікату вимагається негативний ПЛР-тест, отриманий не пізніше 72 годин на момент в’їзду. Звертаємо увагу, що приймається виключно негативний ПЛР-тест, негативний тест на антиген не приймається.

Актуальну інформацію щодо правил в’їзду українських громадян на територію Угорщини пасажири можуть дізнатися через офіційні джерела посольства України в Угорщині, а також через сайт Міністерства закордонних справ України.СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ