-3.1 C
Uzhhorod
Четвер, 30 Листопада, 2023

У двох працівників Мукачівської міськради запідозрили фальшиві сертифікати з вакцинації з підробленою печаткою

Про це на своїй сторінці у ФБ 4 жовтня повідомив народний депутат Віктор Балога. На документах стоять печатки Мукачівського ЦПМСД, в якому ніби проводили процедуру, а також  печатка та підпис лікаря лабораторії «Астра-Діа». Нардеп закликав перевірити лабораторію, гендиректорка підприємства тим часом подала заяву у поліцію і заявляє про наклеп.

  Неля Лазар, генеральний директор ПП «Астра-Діа» прокоментувала публікацію нардепа та зауважила, що подала заяву до поліції за фактом підробки печатки підприємства та підпису лікаря:

– Підроблена як печатка, так і підпис лікаря Левчук О.Б. По-перше, у нас немає пункту вакцинації, немає сімейних лікарів, немає доступу до електронної бази вакцинації, ми не проводимо вакцинацію та не маємо відповідні дозвільні документи. Ми займаємося лабораторною діагностикою, згідно з ліцензією МОЗ, – коментує Неля Лазар. – На жаль в умовах  сьогодення можна скопіювати печатку будь-якого лікаря, або успішного медичного центру, підробити підпис і в результаті на потерпілу сторону можна ініціювати перевірку з міністерства.

По-друге, нардеп не ставить під сумнів печатку КНП “ЦПМСД Мукачівської міської територіальної громади і не вимагає перевірити установу, де якраз і проходить вакцинація. І чому «липові»документи, підроблена печатка і підпис дають підставу нардепу звинувачувати ПП «Астра-Діа» в ймовірній причетності до фальсифікації свідоцтв про вакцинацію? На це все є правоохоронні органи і вони мають в цьому розібратися. До нас постійно звертаються правоохоронці, щоб ми підтвердили чи спростували інформацію про ту чи іншу людину: були надані такі послуги чи ні. Ми співпрацюємо у цьому напрямку з поліцією. У Тячеві вже виявили злочинну групу, яка на підроблених бланках видавала ПРЛ тести від «Астра-Діа».

Така дія політика мені є незрозумілою. Ольга Богданівна Левчук дуже близько взяла до серця цю ситуацію. Вся її сім’я- це медики, вона є взірцевою мамою, відповідальним фахівцем і чесною людиною. Я звернулася із  заявою до поліції, щоб ретельно було проведено розслідування, ми готові до експертизи підпису і печатки лікаря-вірусолога.  Будемо спростовувати все законним шляхом.

Персонал «Астра-Діа» чекає на об’єктивне розслідування справи та експертизу і закликає ретельніше перевіряти та тих, хто шукає такі послуги та отримує «липові» сертифікати.

Повідомляє – https://zaholovok.com.ua/gendirektorka-astra-dia-podala-zayavu-u-policiyu-ta-prokomentuvala-zayavu-nardepa-balogi

СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ