13.6 C
Uzhhorod
Неділя, 26 Березня, 2023

Суд погодився з військовозобов’язаним та задовольнив його прохання

Суд розглянув справу військовозобов’язаного, який заявив про те, що не має бажання служити у лавах Збройних Сил, оскільки буде створювати іншим військовослужбовцям проблеми та може «наробити лиха».

Як зазначено у справі мешканця Вінницької області Михайла Г., у березні 2022 року військово-лікарська комісія визнала його придатним до військової служби. Втім, повістку для отримання мобілізаційного розпорядження на відправлення у військову частину Михайло Г. отримав лише у жовтні 2022 року.

Однак, у визначений йому день – 11 листопада, Г. не з’явився у територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

Цікаво, що 13 грудня працівник територіального центру комплектування особисто провів з Г. бесіду, розповів про наслідки відмови від мобілізації та вручив йому ще одну повістку у ТЦК вже на 16 грудня.

Втім, Михайло Г. і вдруге не з’явився у визначений йому день та час, після чого став фігурантом кримінального провадження за ст. 336 КК (ухилення від призову на військову службу під час мобілізації).

В суді чоловік зізнався у скоєному правопорушенні та зазначив, що в армії він ніколи не служив, а за своїми якостями воювати не готовий. До того ж, заявив Михайло Г., в армії він буде лише заважати іншим військовослужбовцям та може наробити лиха.

Також, чоловік попросив його суворо не карати та обмежитись умовним строком.

Дослідивши позиції сторін, Ямпільський районний суд Вінницької області визнав Михайла Г. винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 336 КК.

Суд призначив чоловіку покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки з іспитовим строком в 2 роки.

Повідомляє – sud.uaСХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ