15.3 C
Uzhhorod
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Що буде, якщо війна дійде до Закарпаття?

За словами Петера Сійярто, саме тому в наших інтересах якнайшвидше встановити мир на нашому сході, тому що тоді ми зможемо уникнути небезпечних сценаріїв, які були підготовлені щодо того, що ми можемо зробити, щоб врятувати та захистити 150 000 угорців, які живуть на Закарпатті. Якщо фронт, можливо, наближається до західної половини України, то в нашому випадку це становить набагато більший ризик для безпеки, ніж раніше.

Міністр закордонних справ вважає, що ми продовжуємо вести таку політику, щоб була мінімальна ймовірність спливти у війну. Він сказав, що ми вже прийняли достатньо санкційних рішень, але зараз Захід має більше зосередитися на тому, як якомога швидше досягти припинення вогню та з часом досягти миру.

Як і будь-яка інша країна, по сусідству з якою триває війна, вона повинна бути готова захищатися, якщо це необхідно.

В нашій країні також підготували сценарії надзвичайних ситуацій війни, частково про це йдеться у відведенні угорських військових з охорони кордону.

Водночас глава МЗС також визнав, що війна в Україні навряд чи закінчиться за короткий час.

Йдеться в інтерв’ю  в – https://index.hu/kulfold/2022/07/15/szijjarto-peter-gazbeszerzes-haboru-minimumado-kettos-adoztatas-diplomacia/СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ