2.5 C
Uzhhorod
П’ятниця, 27 Січня, 2023

П‘ять фракцій Мукачівської міськради засудили дії Віктора Балоги за зірвану сесію

23 березня 2022 року відбулася позачергова сесія Мукачівської міської ради 8-го скликання. Однак не всі депутати міської ради мали змогу потрапити до сесійної зали. Група осіб, які представилися охоронною фірмою, без будь-якого пояснення не пропускала обранців на їх робочі місця, порушуючи тим самим права виборців та перешкоджаючи роботі депутатів, яких обрав народ. Зазначимо, що дана правоохоронна фірма значною мірою фінансується за рахунок коштів місцевого бюджету.

Категорично засуджуємо будь-які спроби дискредитації правоохоронних органів та органів державної влади, незаконного втручання в роботу Мукачівської міської ради приватних осіб і розхитування ситуації в місті шляхом недостовірності фактів у засобах масової інформації.

Висловлюємо подяку працівникам поліції, які швидко та рішуче відреагували на порушення законодавства і припинили протиправну діяльність, спрацювавши оперативно, чітко в умовах воєнного стану та відреагували на наші звернення про ті порушення, які зафіксовано в Мукачівській міській раді.

Представники кожної з указаних фракцій подали відповідні заяви та свідчення в правоохоронні органи щодо порушення їх законних прав бути допущеними до засідання позачергової сесії Мукачівської міської ради 8 скликання та загалом до приміщення міської ради.

Наголошуємо, що кожен депутат Мукачівської міської ради повинен працювати задля покращення добробуту мукачівців, а не на догоду окремим партійним вождям.

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “Слуга Народу”
ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “За Майбутнє”
ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “Європейська солідарність”
ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “Рідне Закарпаття”

Зупинимо свавілля в Мукачівській громаді разом!СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ