13.6 C
Uzhhorod
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Перша леді США побувала в Ужгороді

Перша леді США Джилл Байден здійснила неоголошений візит до України. Вона відвідала ужгородську школу, яка зараз служить притулком, познайомилася з першою леді України Оленою Зеленською та висловила підтримку українському народу від Сполучених Штатів.

Поїздкою до України дружина Джо Байдена завершила дводенний візит до Румунії та Словаччини, де зустрічалася з біженцями з України. У твіттері вона написала, що їй потрібно було бути з українськими жінками і матерями сьогодні, у другу неділю травня, коли багато країн, зокрема США та Україна, відзначають День матері. Джилл Байден наголосила, що як мати вона «може лише уявити, який смуток і страх вони повинні відчувати щодня через неспровоковану агресію Росії». Перша леді додала, що в Румунії та Словаччині вона побачила, як місцеві люди відкривали свої домівки, школи, лікарні та серця для вимушених переселенців.

Перш ніж перетнути український кордон у Кошице, де місцеві мешканці допомогли близько 400 тисячам біженців, перша леді США поспілкувалася з українськими родинами, владою та волонтерами. Вона також зустрілася з американськими солдатами, які там дислокуються.СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ