-5.3 C
Uzhhorod
Вівторок, 7 Лютого, 2023

На Закарпатті через бездіяльність Укртрансбезпеки великовантажні автомобілі знищують дороги (відео)

На відео відрізок дороги Київ – Чоп в районі села Сусково та санаторію «Карпати», як видно з відео дорога тут через перевищення ваги великовантажними автомобілями у «траншеях».

В момент знімання відео працівників Укртрансбезпеки на місці зважування в районі санаторію «Карпати» не виявлено не дивлячись на те, що їх службовий мікроавтобус знаходився на місці.

Чому так халатно працівники цієї організації ставитися до своєї роботи ходять різні чутки. Говорять, що тут замішані навіть працівники правоохоронних органів, які ніби «сидять» на цьому, можливо нехороші люди й брешуть. Все ж нам порекомендували звернутися до них та спитати у них, а скільки штрафів заплатили російські фури зі Смоленською реєстрацією? Питання також до правоохоронців, чому і надалі російські фури їздять нашими дорогами, якщо вони агресори?

Також ходять чутки, що з Європи до кордону з Україною йдуть три фури, а дорогами України з цими вантажами тільки одна!  Може і брешуть, але чому рекламний плакат пропонує зважувати до 80 тонн не випадковість…

За ініціативи Президента України та за гроші наших податків в Закарпатті, капітально ремонтуються багато доріг, але якщо відповідні органи, які до речі отримують заробітну плату теж з наших податків  не будуть працювати ми будемо знову там де були – без доріг!СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ