-5.9 C
Uzhhorod
Вівторок, 7 Лютого, 2023

Микола Тищенко «помножив» рейтинг Михайла Лаби на нуль, тому той хоче врятуватися за допомогою фото з Денисом Шмигалем

Останні скандальні події в політичному житті Закарпаття, в яких приймав участь «префект» Закарпаття Микола Тищенко та нардеп Михайло Лаба, понизили їх рейтинг серед жителів області на нуль.

 Щоб якось себе реабілітувати та показати, що він має авторитет, Михайло Лаба попросився сфотографуватися з прем’єр-міністром  України Денисом Шмигалем, який відвідав область з робочим візитом.

Михайло Лаба не був ні на одній локації з офіціальними делегаціями, не брав участі у переговорах, а за словами журналістів, які супроводжували прем’єра, Михайло Лаба чекав його біля ОДА після зустрічі прем’єра зі словацькою делегацію, а далі сфотографувався з ним для Фейсбука.

«Важливо, що встановлено конструктивний діалог та є політична воля вищого керівництва наших країн. У свою чергу, в рамках групи з міжпарламентських зв’язків з Словацькою Республікою під керівництвом мого колеги Анатолія Костюха, маємо хороші контакти та напрацювання» – пише Михайло Лаба.

Додавши до посту не в тему фото, які не мають ніякого відношення до приїзду прем’єрів двох країн в Закарпаття.СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ