17.5 C
Uzhhorod
Субота, 30 Вересня, 2023

Холерний вібріон, який виявили в Закарпатті не смертельний для людини

Як ми вже повідомляли з метою недопущення виникнення інфекційних захворювань та погіршення стану здоров’я населення, Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області рекомендує утриматись від купання та вилову риби в р. Латориця.

Через те, що  за результати досліджень води відкритих водойм (річка Латориця в м. Мукачево), проведених Мукачівською філією Державної установи «Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб міністерства охорони здоров’я України» (зразок №10-р Латориця, район пожежної частини; результат №11 – р. Латориця, центральна частина міста в районі поліклініки) вих.. №953/01 від 28.07.2022 року. Згідно результату дослідження були виділені штами, ідентифіковані як холероподібні нетоксигенні вібріони.

Наше видання попросило прокоментувати дану інформацію спеціалістів вірусологів.

«Холерний вібріон, який виявили в Закарпатті в річці Латориця не смертельний для людини, але може спричинити діарею, блювання, біль у животі. Тому варто прислухатися до порад спеціалістів та не купатися і ловити рибу в річці» – неофіційно повідомили нам.СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ