5.3 C
Uzhhorod
Середа, 22 Березня, 2023

До кінця 2021 року відремонтують найдовший автомобільний маршрут Закарпаття

У Службі автомобільних доріг у Закарпатській області повідомляють, що до кінця 2021 року будуть завершені ремонтні роботи на найдовшому маршруті області.
Йдеться про трасу Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів, яка сполучає одразу три області.
Масштабні роботи у Рахівському районі тривають, паралельно на кількох ділянках влаштовують підпірні стінки. Про це інформує заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка.
У селі Білин дорожники завершують влаштовувати крупнозернистий асфальт та мурують спеціальну укріплювальну конструкцію.
Також триває зведення верхової підпірної стінки біля села Хмелів (143 км).
На км 151 у с. Круглий підрядна організація проводить роботи з нарощення кам’яної підпірної стінки з габіонів. Неподалік – км 154+112 – триває мурування низової підпірної стінки.
Одразу верхову і низову підпірні стінки влаштовують і на виїзді з селища Кваси. А з боку річки Чорна Тиса триває армування низової підпірної стінки, для якої перед тим влаштували фундамент з монолітного бетону.
«Масштабні роботи на Рахівщині – це результат реалізації амбітного плану Президента. Якісна дорожня інфраструктура на Закарпатті – це не мрія, а сьогоднішня реальність», – зауважив заступник голови облдержадміністрації Іштван Петрушка.
Ремонт автошляху реалізовується в рамках національної програми Володимира Зеленського «Велике будівництво».СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ