17.5 C
Uzhhorod
Субота, 30 Вересня, 2023

Депутату Ужгородської міськради та журналісту Віталію Глагола заборонять в’їзд ЄС на рівні з Балогами?

В Угорщині, уважно слідкують за негативні висловлюваннями українських публічних осіб та журналістів у бік угорців та угорської громади, відслідковують навіть коментарі в соціальних мережах простих громадян.

Наразі в скандал потрапив відомий закарпатський журналіст та депутат Ужгородської міської ради Віталій Глагола.  Не дивлячись на те, що свій пост в Телегерам, через деякий час він видалив в Угорщині на нього зреагували досить негативно та боляче.

За неофіційною інформацією Віталій Глагола за свій пост, потрапив в списки небажаних громадян третіх країн, яким заборонено в’їзд в ЄС (Шенгенська зона) на рівні з сімейством Балог.  

Також за неофіційною інформацією за публічні погрози посадовій особі Віталію Глаголі, може  загрожувати кримінальна відповідальність.

Як далі будуть розвиватися події та що запровадить Угорщина проти Віталія Глаголи, достовірно не відомо, тому в заголовку стоїть знак запитання але перед тим,як щось писати треба десять разів подумати(навіть в коментарях – ред.)!СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ