17.5 C
Uzhhorod
Неділя, 24 Вересня, 2023

Біженці з України отримають новий статус до ринку праці, охорони здоров’я, освіти та соціальних пільг у всіх країнах ЄС

У ЄС погоджені положення про «тимчасовий захист» біженців з України.«Це рішення відкриває доступ до ринку праці, охорони здоров’я, освіти та соціальних пільг у всіх країнах ЄС», – сказав Бартош Ґродецький, заступник голови польського Міністерства внутрішніх справ і адміністрації.

Європейський Союз відкритий для біженців з України, – заявив у Брюсселі заступник міністра внутрішніх справ і адміністрації Бартош Ґродецький. 3 березня країни ЄС одноголосно прийняли положення про «тимчасовий захист» для людей, які втекли з України від війни.

Ґродецький визнав, що це історичне рішення, оскільки Європейський Союз уперше використовує такий тип закону. «Це рішення відкриває доступ до ринку праці, охорони здоров’я, освіти та соціальних пільг у всіх країнах ЄС», – додав заступник голови польського Міністерства внутрішніх справ і адміністрації.

Бартош Ґродецький наголосив, що нові правила поширюються на українців та людей, яким надано міжнародний захист в Україні. Будь-яка інша особа, яка перебувала в Україні та втекла до ЄС, повинна буде довести, що вона не може повернутися до країни походження. Заступник міністра внутрішніх справ і адміністрації додав, що узгоджені правила ЄС доповнюють польські.СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ