-2.5 C
Uzhhorod
Середа, 29 Березня, 2023

Вікторія Тимчик: «Обмеження “червоної” зони для вакцинованого населення Закарпаття будуть майже невідчутними»

Регіональна координаторка вакцинальної кампанії проти COVID-19 у Закарпатській області Вікторія Тимчик під час брифінгу повідомила про обмеження, які розпочнуть діяти з 11 лютого у зв’язку з введенням на території регіону «червоної» зони.
Зокрема, мова про заборону роботи закладів громадського харчування (окрім адресної доставки та замовлень на виніс), ТРЦ та інших розважальних закладів, освітніх осередків (окрім дитячих садків і початкових класів шкіл), непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів тощо. Окрім того, проведення масових заходів теж під забороною.
«Та є низка винятків: ті, хто має «зелений» COVID-сертифікат, не відчують дискомфорту, адже зможуть відвідувати усі заклади, де повністю вакцинований персонал.
Але варто взяти до уваги, що зараз тільки 23% закарпатців пройшли повний комплекс, для всієї області цього замало», – наголосила Вікторія Тимчик.
За її словами, тепер, поки школи перебувають на дистанційній формі навчання, серед дітей виявляють менше нових хворих, бо на початку семестру ці показники були високими. Діти – одна з пріоритетних груп, яка потребує вакцинації.
Інша вразлива категорія – особи віком 60+. Зараз мобільні бригади виїжджають у населені пункти Закарпаття, аби щепити проти COVID-19 населення старшого віку.
«Вакцинація важлива, аби захистити себе, знизити кількість захворілих й госпіталізованих, що допоможе швидше вийти з “червової” зони.
Окрім цього, посилюємо контроль за дотриманням карантинних обмежень, мобільні групи, які виїжджають на об’єкти й здійснюють перевірку сертифікатів, тепер матимуть інтенсивніший графік роботи», – підкреслила Вікторія Тимчик.СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ