17.5 C
Uzhhorod
Середа, 7 Червня, 2023

В оновленому приймальному відділені лікарні Виноградова проводять повне обстеження пацієнтів

Якісне та швидке медичне обслуговування уже доступне для жителів Закарпаття: у 6 опорних закладах охорони здоров’я функціонують оновлені приймальні відділення.

Як повідомляє голова облдержадміністрації Анатолій Полосков, після реконструкції приміщень будівлі КНП «Виноградівська районна лікарня» під відділення екстреної медичної допомоги заклад працює вже понад два місяці. Тут допомогу надають 5 висококваліфікованих лікарів, які спільно з середнім та молодшим персоналом виконують усі потрібні маніпуляції ще оперативніше.

За його словами, такий осередок є стратегічно важливим, адже одразу можна провести повне обстеження та швидко надати допомогу пацієнтам. Вони на період встановлення діагнозу можуть перебувати у палатах, де забезпечений постійний нагляд медичного персоналу.

Директор лікарні Олександр Милюков зазначає, що для повноцінної діагностики у закладі є новітнє обладнання, що було закуплене за державні кошти, зокрема, рентген, комп’ютерний томограф та ультразвукова система.

«Створення комфортних умов праці, надання якісної медичної допомоги, оперативність реагування – усе це стало можливим завдяки ініціативі Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”», — підкреслює Анатолій Полосков.СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ