17.5 C
Uzhhorod
Неділя, 24 Вересня, 2023

Очікується видовищна регата 2021 в м.Ужгород

Під час цьогорічної Ужгородської регати планують встановити рекорд України, — розповів співорганізатор Юрій Рубіш. За його словами, хочуть зробити найдовший живий замкнений ланцюг.

“Ужгородська регата” відбудеться 25 липня. Про це сьогодні, 7 липня, розповів співорганізатор заходу Федір Шандор. За його словами, захід організовують 11-тий рік поспіль.

Нагадаємо, “Ужгородська регата” — це змагання, під час якого учасники на саморобних човнах командами пливуть понад 2 км річкою Уж. Щороку в останню неділю липня команди стартують о 18 годині біля Підзамкового мосту, пропливають під Пішохідним та фінішують за мостом Масарика. Для участі потрібно заздалегідь зареєструватися.

“Цього разу буде благодійний збір коштів на порятунок Павлика Мотичка, — розповів Федір Шандор. — Тому закликаємо всіх прийти на фініш і допомогти нашій закарпатській дитині. Щодо регати, то будуть збережені всі традиційні номінації: “Найшвидше”, “Найоригінальніше”, “Найшвидше серед саморобних суден” та “Найчисленніший екіпаж””.

Реєстрацію на участь в акції, за словами співорганізатора, планують робити біля Лінгвістичної гімназії та біля дитячого майданчику на площі Богдана Хмельницького.СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ