4.5 C
Uzhhorod
Понеділок, 5 Грудня, 2022

Маєте сертифікат вакцинації? Та це не точно, що його визнають дійсним.

З якихось, тільки їм відомих причин, працівники прикордонної поліції Угорщини вирішили не визнавати сертифікати вакцинації, що видають закарпатцям у Загоні . При спробі в’їзду в Угорщину у залізничному пункті пропуску «Чоп – Загонь» за сертифікатом виданим Медичним центром Збройних сил Угорщини, дані на якому зафіксовані трьома мовами – угорською, англійською, українською, угорські прикордонники  повідомляють, що вони не розуміють, що це за “папір” і вони визнають тільки пластиковий внутрішній паспорт вакцинації або міжнародні паспорти вакцинації. 

Хочеться зазначити, що персонал, який проводить вакцинацію у коректній і доброзичливій формі запевняє, що сертифікат вакцинації замінює пластиковий паспорт вакцинації, навіть більше того, у ньому зазначено і назву вакцини, котрою проведено щеплення, чого нема у пластиковому варіанті.

Така нескоординованість державних органів Угорщини завдає шкоди позитивним напрацюванням у галузі забезпечення вакцинації громадян України, що проживають на території Закарпатської області.

Мешканці Закарпаття можуть вакцинуватись у пунктах вакцинації на угорському боці в залізничному пункті пропуску «Чоп – Загонь», а також пунктах пропуску «Косино – Барабаш» та «Дзвінкове – Лоня».СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ