-3.1 C
Uzhhorod
Середа, 29 Листопада, 2023

Віктор Балога вийде не волю під заставу – Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Вчора,

3 жовтня, на розгляді слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду, знаходилось клопотання захисника про зміну запобіжного заходу з тримання під вартою без внесення застави на особисте зобов’язання 23-річному мешканцю міста Мукачева, що підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

За результатом розгляду слідчим суддею ухвалено запобіжний захід залишити у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 1 342 000 гривень.

Нагадаємо, що 10 серпня 2023 року, близько 23 години 30 хвилин, у підозрюваного, 23-річного керманича автомобіля марки «Volkswagen Tourareg», через ненадання переваги у русі, виник конфлікт з потерпілим – водієм автомобіля марки «Skoda Octavia A5». Під час конфлікту, згідно з пред’явленою підозрою, водій «Volkswagen» наніс тілесні ушкодження потерпілому, від чого останній не втримався на ногах та впав, вдарившись при цьому задньою частиною голови в асфальтобетонне покриття, втратив свідомість. Внаслідок отриманих травм 17.08.2023 потерпілий помер, не приходячи до свідомості.

У ході розгляду клопотання захисник підозрюваного зазначив, що з урахуванням матеріалів кримінального провадження та доказів, здобутих слідством, наявні підстави для пом’якшення запобіжного заходу, обраного відносно підозрюваного. Зокрема, вказав, що згідно з висновком судово-медичної експертизи, у потерпілого не виявлено жодних ушкоджень крім тих, які виникли внаслідок падіння з висоти власного зросту. Потерпілі матір та дружина загиблого, заявили про відсутність майнових та немайнових претензій до підозрюваного. Додатково захисник наголосив на бажанні підозрюваного укласти договір на утримання малолітнього сина потерпілої до досягнення ним повноліття. Однак вчинення вказаної нотаріальної дії ускладнене через перебування підзахисного в слідчому ізоляторі.

Присутня на розгляді клопотання потерпіла, дружина керманича автомобіля Skoda, підтвердила відсутність претензій до підозрюваного та заявила про бажання припинити відносно нього кримінальне переслідування, просила змінити запобіжний захід на такий, що не пов’язаний з позбавленням волі оскільки це дасть можливість укласти угоду з обвинуваченим на утримання її малолітнього сина до досягнення повноліття.

Сторона обвинувачення, заперечила проти задоволення клопотання захисника, вказавши що у зв’язку з наявністю певних розбіжностей, у справі призначено комплексну судово-медичну експертизу, наразі досудове розслідування триває.

Нагадаємо, що мова йде про племінника та повного «теску» відомого закарпатського олігарха Віктора Балоги.

СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

ВІДПОВІСТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ