11.1 C
Uzhhorod
П’ятниця, 5 Грудня, 2025

На Міжгірщині в ДТП загинув неповнолітній мотоцикліст: поліція розслідує справу



Увечері 26 липня 2025 року (припускаючи, що подія сталась напередодні або близько цієї дати) у селі Синевир на Міжгірщині сталася трагічна дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинув 17-річний мотоцикліст.

За попередньою інформацією, 20-річний водій автомобіля BMW рухався неосвітленою ділянкою центральної дороги. Під час здійснення повороту він не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення з мотоциклом, яким керував 17-річний хлопець.

Від отриманих травм неповнолітній водій мотоцикла загинув на місці події. Його пасажира було госпіталізовано до лікарні з різними травмами.

Водія автомобіля BMW перевірили на стан алкогольного сп’яніння — він був тверезий.

Наразі за фактом ДТП поліція відкрила кримінальне провадження. Всі обставини трагедії з’ясовуються.

Ми будемо вдячні за поширення цієї інформації у ваших соціальних мережах, щоб привернути увагу до важливості дотримання правил дорожнього руху та обережності на дорозі.

СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Transcarpathia.News